Завтра суд розгляне справу щодо закону Колесніченка-Ківалова

17:57 12 Січня 2017

Завтра суд розгляне справу щодо закону Колесніченка-Ківалова

Фото: ВЛАСНО.info

Конституційний суд продовжить слухання щодо мовного Закону «Про засади державної мовної політики», більш відомого як закон Колесніченка-Ківалова, 13 січня.

Про це заявив на своїй сторінці у «Facebook» нардеп Ігор Васюник.

«13 січня може стати історичним днем – Конституційний суд України продовжить слухання і може винести рішення на подання 57 народних депутатів України (в т. ч. і за моїм підписом) щодо неконституційності ганебного «мовного закону» путінських прихвостнів Ківалова-Колесніченка. Так, він досі є чинним і це досі ганьба для України!» – заявив Ігор Васюник.

Також він додав, що справу розглядатиме голова Конституційного суду Юрій Баулін, який заблокував розгляд конституційного подання народних депутатів щодо мовного закону ще два з половиною роки тому. Крім того, за словами Васюника, «сам Баулін уже давно за рішенням ВРУ мав бути звільнений за порушення присяги».

«Квоти – це все добре, але ми повинні позбутись антиукраїнського закону і нарешті ухвалити в парламенті комплексний закон щодо української мови і її застосування в усіх сферах суспільного життя на території України», – додав нардеп.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин