Майже чверть медиків Львівщини – пенсіонери

17:53 24 Січня 2017

Майже чверть медиків Львівщини – пенсіонери

Фото: pikabu.ru

Т. в. о начальника департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак прозвітувала про роботу структури 2016 року.

Про це повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Як розповіла Ірина Микичак, загалом, за всіма статистичними показниками якості надання медичних послуг, Львівська область перебуває серед лідерів в Україні, однак суттєво відстає від сусідніх країн.

На території області функціонують 1249 закладів охорони здоров’я – 115 стаціонарів та 229 амбулаторій. Разом усі заклади надали медичну допомогу близько 600 тис. пацієнтів. У середньому рівень доступу до медичної допомоги становить 74%.

Також торік на проведення ремонтних робіт виділено понад 92 млн грн, які було залучено з різних джерел. «Цих коштів, звичайно, недостатньо, адже переважно грошові потоки спрямовують на виплату заробітної платні», – нарікає очільниця департаменту.

Загальна кількість усіх працівників медичної сфери в області становить 59 тис. осіб, з них 23% – медики пенсійного віку. В середньому медики отримували заробітну платню в розмірі 3200 грн.

Як повідомила Ірина Микичак, упродовж 2016 року в області було проведено 7 масових профілактичних акцій з діагностики та профілактики глаукоми, туберкульозу і хронічних захворювань органів дихання, грудної залози та раку шийки матки, онкозахворювань чоловічої статевої сфери, цукрового діабету, вимірювання артеріального тиску та профілактики ВІЛ/СНІДу.

Серед пріоритетних завдань галузі на 2107 рік Ірина Микичак назвала, зокрема, легалізацію платних послуг, залучення інвестицій, організацію госпітальних округів, створення мережі хоспісних відділень, запровадження електронної картки пацієнта.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин