26 квітня закінчується прийом документів, які підтверджують співфінансування мікропроектів на Львівщині

14:30 11 Квітня 2019

26 квітня закінчується прийом документів, які підтверджують співфінансування мікропроектів на Львівщині

Фото: ЛОР

Конкурсна рада з реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області визначила дедлайн прийому підтверджуючих документів (рішення сесій місцевих рад або рішення виконкомів) до 26 квітня цього року.

Про це повідомив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради, депутат Іван Собко на своїй сторінці у Facebook.

Іван Собко зазначив, що від частка бюджетного внеску громади має бути повністю забезпечена. Якщо кошти має дати, наприклад, сільська і районна рада, одна з них надала рішення, а інша –ні, то такий проект вибуває з числа потенційних переможців.

«На його місце заходить наступний по рейтингу проект, у випадку, якщо однаковий середній бал мають відразу декілька проектів, то зайде першочергово той загальна кошторисна вартість якого є найменшою», – наголосив Іван Собко.

Він додав, що у першій  декаді травня секретаріат планує проведення засідання Конкурсної ради, де буде затверджено переможців Конкурсу.

Також Іван Собко нагадав, що одна адміністративна одиниця (район чи місто обласного значення може претендувати лише на 1 споживацький проект.

Нагадаємо, Конкурсна рада з реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області визначила потенційними переможцями в конкурсі мікропроектів 1102 проекти.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин