26 січня чиновники Садового прозвітують щодо коштів, витрачених на вивіз сміття зі Львова

17:13 19 Січня 2017

26 січня чиновники Садового прозвітують щодо коштів, витрачених на вивіз сміття зі Львова

Фото: zhitomir.info

На черговому засіданні сесії Львівської міської 26 січня відбудеться звіт про використання коштів, виділених для компенсації на вивезення твердих побутових відходів з міста у 2016 році.

Про це повідомив міських голова Львова Андрій Садовий під час сесії Львівської міської ради сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«На наступному засіданні буде чіткий звіт щодо коштів – щодо кожної гривні. Орієнтовна сума, витрачена через «Львівспецкомунтранс», на компенсацію перевізникам – 84 млн грн. Щоб ви розуміли, на депозитах ми заробили понад 90 млн грн», – сказав Андрій Садовий.

Він додав, що департамент міської ради оголосив конкурс на визначення аудиторської компанії високого рівня, яка проведе перевірку підприємства «Львівспецкомунтранс». Фахівці проаналізують роботу підприємства і вона буде публічною для всіх.

Також Андрій Садовий назвав аномальною ситуацію, коли львівське сміття везуть у Центральну Україну, бо там його дозволяють складувати, але автомобіль зупиняють поліцейські і з мигалками супроводжують назад до Львова.

«Де є людяність, гідність? Про який Європейський Союз ми з вами говоримо?» – сказав мер Львова.

Нагадаємо, сьогодні депутати Львівської міської ради ухвалили рішення «Про критичну ситуацію, яка склалася на адміністративній території Львівської міської ради у зв’язку з неможливістю вивезення твердих побутових відходів». Документ передбачає виділення на внесок до статутного капіталу Львівського комунального підприємства «Транспортна фірма Львівспецкомунтранс»  97 млн грн для вжиття заходів, у тому числі (але не обмежуючись) для виготовлення землевпорядної документації, придбання спеціалізованого обладнання для поводження з твердими побутовими відходами.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин