31 січня депутати Львівської облради зберуться на сесію

17:57 25 Січня 2017

31 січня депутати Львівської облради зберуться на сесію

31 січня відбудеться друге пленарне засідання VI сесії Львівської обласної ради.

Таке рішення ухвалили члени президії Львівської облради під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

У порядку денному сесії близько 50 питань. Більшість із питань – перенесені із попередніх засідань, а частина – затверджені до порядку денного рішенням президії.

31 січня депутати затверджуватимуть низку обласних програм, зокрема Комплексну програму надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2017-2010 роки, Обласну цільову програму «Спортивний майданчик»,  Програму підвищення конкурентоспроможності на 2017 рік. Серед перенесених з попередніх засідань питань є внесення змін до показників обласного бюджету, рішення про погодження спецдозволів та користування мисливськими угіддями, інформація про виконання програм за 9 місяців 2016 року.

Крім того, депутати внесли до порядку денного сесії рішення про внесення змін до обласної Програми конкурсу мікропроектів, яким передбачено фактичне усунення першого заступника голови облради Парасковії Дворянин.

Парасковія Дворянин наголосила, що ініціюватиме розгляд цього питання на засіданні регламентної комісії, а також зазначила, що такі дії голів фракцій «викликають сумнів у  професійності чинного скликання обласної ради».

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин