4 посадовців лісогосподарських підприємств на Львівщині засудили за розтрату майна

12:55 16 Квітня 2019

4 посадовців лісогосподарських підприємств на Львівщині засудили за розтрату майна

Фото: testportal.gov.ua

Зловмисники в період 2014-2017 років, будучи матеріально-відповідальними особами, умисно вчинили розтрату ввіреної їм лісопродукції.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, 36-річний посадовець одного з комунальних лісогосподарських підприємств Яворівщини порушив умови договорів поставки лісоматеріалів, відповідно до яких було передбачено перерахунок цьому підприємству грошей за кожну партію товару.

«Чоловік достовірно знав, що суб’єктами господарювання не здійснено такої передоплати, проте, все ж підписав товарно-транспортні накладні, які стали підставою для незаконної реалізації та фактичної видачі пиловника та будівельного лісу породи сосна», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що за схожих обставин у травні 2016 року 27-річний лісничий цього ж комунального підприємства вчинив розтрату пиловника, будівельного лісу, балансів та техсировини породи сосна, яке було йому ввірено.

Також прокуратура задокументувала факт розтрати пиловника та будівельного лісу породи сосна 51-річним лісником, який за попередньою змовою із 24-річним майстром лісу комунального лісогосподарського підприємства дозволили відпуск деревини без законних підстав.

Цьогоріч у січні, лютому та березні суд затвердив угоди про визнання винуватості та ухвалив обвинувальні вироки, відповідно до яких фігурантам за розтрату майна призначено покарання за сукупністю злочинів у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки. Крім того, службовців на рік позбавили права обіймати відповідні посади.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин