40 колишніх міліціонерів через суд поновилися на посадах у Нацполіції Львівщини

16:29 16 Січня 2017

40 колишніх міліціонерів через суд поновилися на посадах у Нацполіції Львівщини

Фото: ua.112.ua

Працівники колишньої міліції, які не пройшли атестаційну комісію, намагаються через суди відновитися на посадах у Національній поліції України.

Про це під час брифінгу розповів начальник ГУ Національної поліції у Львівській області Валерій Середа, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

40 працівників уже поновилися на посадах, а загалом у судах перебувають ще 90 справ про поновлення на посадах колишніх працівників:

«Причому в багатьох випадках зазначено, що має відбутися негайне поновлення на службі. За невиконання цього рішення суду прокуратура відкриває кримінальні провадження», – розповів Валерій Середа.

Але він зазначив, що навіть ті, хто поновився чи має такий намір, повинні знову пройти атестаційну комісію. Отже, щодо кожного кандидата ухвалюватимуть індивідуальне рішення про поновлення.

Крім того, частина тих звільнених, ще перебуваючи на своїх старих посадах, мала заповнити декларації. Тих, хто цього не зробив, чекатиме кримінальне провадження.

Середа додав, що в області загалом бракує кадрів – нестача становить близько 10% у всіх підрозділах. За час реформування поліції загальний штат області скоротився з 8 до трохи менше за 6 тисяч осіб. Частину вакантних посад заповнять тими, хто пройде оголошений сьогодні конкурс.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин