5 невдачливих нелегалів не добралися до Польщі (ФОТО)

15:10 5 Січня 2017

5 невдачливих нелегалів не добралися до Польщі (ФОТО)

Фото:  Держприкордонслужба України

Родину нелегальних мігрантів із Сирії та громадянина Туреччини затримали прикордонники відділу «Шегині» Мостиського загону біля українсько-польського кордону, а в «Раві-Руській» спіймали вихідця з Алжиру.

Про це повідомили у відділі взаємодії зі ЗМІ адміністрації Держприкордонслужби України.

Сьогодні вранці дільничний інспектор прикордонної служби спільно з представником місцевого громадського формування з охорони кордону затримали трьох громадяни Сирії – чоловіка, дружину та їхнього повнолітнього сина.

170105_porushnyky_kordonu_shegyni_krakovets__rava

Крім того, поряд з місцем виявлення правопорушників за декілька хвилин випробовував долю ще й громадянин Туреччини. Охоронці кордону піймали чоловіка в той момент, коли він перелазив загороджувальний паркан на кордоні. Усі затримані, вочевидь, розраховували у заметіль, не залишаючи слідів на снігу, обійти пункт пропуску та дістатися до сусідньої Польщі.

Також продовжують оперативні заходи для встановлення осіб, можливо, причетних до організації їхнього спільного переправлення через кордон. Наразі громадян затримано в адміністративному порядку для встановлення особи та подальшого притягнення до відповідальності за спробу порушення державного кордону України.

170105_porushnyky_kordonu_shegyni_krakovets__rava3

Ще одного подорожувальника прикордонники відділу «Рава-Руська» Львівського загону, за оперативною інформацією, затримали за кілометр до кордону. Як згодом з’ясувалося, при собі порушник мав закордонний паспорт громадянина Алжиру. Також стало відомо, що певний час він проживав в Україні як студент столичного навчального закладу і мав дозвіл на тимчасове проживання. Хлопець зізнався, що вирішив шукати кращої долі в одній з країн Євросоюзу. На горе-студента також було складено протокол за статтею 204-1 КУпАП.

Рішення про притягнення до відповідальності порушників державного кордону надалі ухвалить суд.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин