Депутатки Львівської міськради бояться за своє здоров’я під час засідань

13:31 25 Січня 2017

Депутатки Львівської міськради бояться за своє здоров’я під час засідань

Депутатки з різних фракцій Львівської міської ради публічно звернулися до громади міста та правоохоронних органів з вимогою гарантувати їм безпеку під час роботи в залі засідань.

Про це вони заявили під час сьогоднішньої прес-конференції в стінах Ратуші, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Вони вимагають, щоб громадяни, які бажають висловитися під час засідання, проходили попередню реєстрацію. Також жінки хочуть, щоб люди, які поводяться агресивно та зривають роботу, були покарані.

«Стає зрозуміло, що Львівська міськрада не може самотужки гарантувати безпеку депутатам. Активісти часто вриваються в залу засідань і чинять тиск на депутатів. Неодноразово нам доводилось чути погрози та лайку в наш бік. В той же час хочу сказати,що ми не проти діалогу з львів’янами, просто хочемо, щоб цей діалог був конструктивним», – каже Юля Гвоздович, депутат ЛМР від фракції «Українська Галицька Партія».

Також жінки розповіли, що вже не раз зверталися до правоохоронців, проте ніякої реакції на їхні листи досі не було. Тому депутатки вирішили звернутися публічно.

«Дуже часто агресивну поведінку в стінах ЛМР приписують учасникам АТО, хоча насправді це не так. Наше звернення зроблене для того, щоб провокації окремих громадян не впливали на імідж бійця АТО», – каже Олена Пасевич, депутатка від «Самопомочі».

Також жінки наголосили, що хочуть слухати мешканців, і їх заяви не мають на меті позбавити львів’ян прав. Депутатки кажуть, що виступили проти молодиків спортивної зовнішності, які не бажають реєструватися та регулярно з’являються на сесіях. В той же час жінки пообіцяли зробити все можливе для того, щоб проінформувати населення міста щодо необхідності попередньої реєстрації.

Любомир ШКІЛЬ, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин