Адміністрація НСК «Олімпійський» готова до проведення дебатів

10:39 13 Квітня 2019

Адміністрація НСК «Олімпійський» готова до проведення дебатів

На НСК «Олімпійський» відбулася зустріч представників виборчих штабів кандидата в Президенти Володимира Зеленського та чинного глави держави Петра Порошенка.

Про це заявив заступник гендиректора комплексу Віктор Анісімов в ефірі «112 Україна».

«Ми дуже раді, що організували зустріч представників обох штабів кандидатів на «Олімпійському», що відбувся плідний діалог. Ми виробили на сьогоднішній день формат заходів, які будуть проходити і будуть проводитися кожним із кандидатів. Формати трохи відрізняються один від одного. Подробиці я розповісти не можу. З одного боку, є певна комерційна таємниця, з іншого боку, це пов’язано з певними заходами безпеки, оскільки заходи будуть проходити за участю глави держави і кандидата на пост президента України», – заявив він.

Анісімов уточнив, що кожен із розроблених під час переговорів форматів передбачає можливість другого учасника виборчих перегонів взяти участь у заході.

«У будь-якому разі на сьогодні на всі 100% оптимізовані ресурси стадіону, і ми постараємося підготувати заходи на найвищому рівні, розуміючи їх важливість для всього народу України», – зазначив Анісімов.

«На сьогоднішній день на 19 квітня було подано дві заявки від обох кандидатів. Фактично вони призначені на вечір, хоча одна з сторін пропонувала провести захід 19 квітня вдень, а потім продовжити все це ввечері. Але в даній ситуації це не офіційні дебати, які передбачені законом, це захід, який організовується виборчими штабами в рамках передвиборної агітації», – уточнив він.

Нагадаємо, 11 квітня Порошенко і Зеленський вперше публічно поспілкувалися в прямому ефірі в телефонному режимі. Зеленський кілька разів повторив, що наполягає на проведенні дебатів на стадіоні і тільки 19 квітня, слухати відповідь опонента він не став і кинув трубку.

Штаб кандидата в президенти Володимира Зеленського оголосив дебати на НСК «Олімпійський» на 19:00 в п’ятницю перед другим туром голосування – 19 квітня.

Фото:

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин