Аграріям Львівщини відшкодують 3,1 млн грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами

17:31 20 Квітня 2019

Аграріям Львівщини відшкодують 3,1 млн грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами

Фото: gardenshop.com.ua

Аграріям Львівщини відшкодують 3,1 млн грн з державного бюджету на часткову компенсацію відсотків за кредитами.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

17 квітня в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулось засідання конкурсної комісії на виконання державної програми «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 300 (із змінами).

Результатом роботи комісії стало надання права на отримання компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами 13 суб’єктам господарювання на суму 3,1 млн грн, що склало річний ліміт коштів виділених для Львівської області у 2019 році.

Цей фінансовий ресурс дозволить здешевити 75  млн грн  кредитних коштів залучених аграріями у банківських установах для придбання сільськогосподарської техніки, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, паливо-мастильних матеріалів, кормів тощо.

Нагадаємо, комісія при Мінекономрозвитку з формування переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету, провела чергове засідання, на якому оцінила виконання Програми за 2018 рік та розширила перелік техніки та обладнання для агропромислового комплексу, які відповідають критеріям для отримання компенсації. За підсумками засідання Комісія затвердила оновлений перелік виробників та розширила перелік техніки та обладнання, які відповідають критеріям Програми підтримки 163 заводи та 11374 найменування.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин