Аграрії Львівщини можуть обміняти сільгосппродукцію на добрива

11:41 29 Березня 2019

Аграрії Львівщини можуть обміняти сільгосппродукцію на добрива

Фото: agropolit.com

Цьогоріч аграрії Львівщини зможуть придбати мінеральні добрива вітчизняного виробництва на умовах обміну на сільгосппродукцію.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Таку новацію запроваджено в межах форвардної програми закупівлі зерна Аграрного фонду. «При укладанні форвардного договору пропонують умови підписання відповідних договорів на поставку мінеральних добрив, вартість яких не перевищуватиме розміру авансового платежу, зазначають у департаменті агропромислового розвитку ЛОДА.

«Така програма закупівлі пропонується через ПАТ «Аграрний фонд», який планує закупити 710 тис тонн зернових, а саме: 500 тис тонн пшениці; 100 тис тонн кукурудзи, 50 тис тонн ячменю, 30 тис тонн жита, 10 тис тонн гречки, 10 тис тонн вівса, 10 тис тонн гороху жовтого. Обсяг авансових платежів для агровиробників складатиме  понад 2,5 млрд грн. Розмір авансового платежу не перевищуватиме 65% від загальної вартості поставки за договором», – йдеться в повідомленні.

З умовами закупівлі зерна та переліком документів, необхідних при укладанні договору, можна ознайомитись на сайті ПАТ «Аграрний фонд», в розділі «Форвард – 2019» або звертатись до Львівсько-Закарпатського регіонального представництва за телефоном: 067 249 32 12  та/або за адресою: м. Львів, вул. Японська, 9.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин