Активісти виявили незаконні дії на території ЛАЗу, міська влада поки що мовчить (ФОТО, ВІДЕО)

16:22 18 Квітня 2019

Активісти виявили незаконні дії на території ЛАЗу, міська влада поки що мовчить (ФОТО, ВІДЕО)

 За останній рік ЗМІ оприлюднили чимало розрізненої інформації щодо ситуації з ТОВ «Львівський автобусний завод». Однак поки не зрозумілим та невстановленим залишається чимало питань щодо ситуації з ЛАЗ.

Сьогодні 18 квітня 2019 року представники Громадської організації «Рабів до раю не пускають, Громадської організації «Пріоритет права», Громадської організації «Автосотня самооборони», ГО «БУР» та громадської ініціативи «Прості Українці» намагались пролити світло на певні обставини у цій справі, однак на марно.

Виникло ще більше запитань, ніж було до того. З’ясувалось, що земельні ділянки, на яких розміщений ЛАЗ, не мають кадастрових номерів. Більше того, невідомо, у чиїй власності вони перебувають.

З неофіційних джерел стало відомо, що російським бізнесменом Ігорем Чуркіном було незаконно захоплено територію ЛАЗу.

«Ми не можемо залишатись осторонь цієї ситуації та неодмінно будемо звертатись до правоохоронних органів задля негайного вжиття відповідних заходів. І готові співпрацювати та усіляко сприяти задля врегулювання та стабілізації ситуації, яка виникла довкола Львівського автобусного заводу. Додатково повідомляємо, що якщо комусь відома будь – яка інформація щодо Львівського автобусного заводу просимо звертатись за тел. +38-068 858-36-63», – кажуть активісти.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин