АМКУ оштрафував фірми депутата Золочівської райради за змову на торгах

15:02 22 Квітня 2019

АМКУ оштрафував фірми депутата Золочівської райради за змову на торгах

Фото: shieldlaw.com.ua

ПП «Субота» та ПФ «Профіт» оштрафовано на 136 тис. грн за антиконкурентні дії на торгах.

Відповідне рішення ухвалила Адміністративна колегія Львівського обласного тервідділення АМКУ, повідомляють «Наші гроші. Львів».

Зазначено, що йдеться про участь фірм у закупівлі на реконструкцію міської ради з влаштуванням ЦНАПу в м. Глиняни Золочівського району за 3,3 млн грн. Змову учасників на цих торгах журналісти видання виявили в липні 2018 року. Після публікації новини замовник розірвав угоду з переможцем, однак через місяць підписав з ним прямий договір.

Крім фактів про пов’язаність, які навела редакція «НГ. Львів», адмінколегія АМКУ також з’ясувала, що ПП «Субота» та ПФ «Профіт» використовували спільну IP-адресу під час участі в закупівлі. Компанії мали схоже оформлення документів та вказали в довідках однакову електронну пошту.

У підсумку львівське відділення АМКУ визнало учасників порушниками та оштрафувало кожного на 68 тис. грн. Також компанії «Субота» та «Профіт» не зможуть брати участь у відкритих торгах протягом трьох років.

За даними «НГ. Львів», підприємство «Профіт» зареєстровано 1993 року, фірму «Субота» − 2009-го. Засновник компаній Богдан Тимків є депутатом Золочівської районної ради від об’єднання «Самопоміч». Він також очолює Золочівське міське житлово-комунальне підприємство «Перспектива», що належить Золочівській міській раді.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин