АМКУ оштрафував і «дискваліфікував» за змову фірми подружжя підприємців із Львівщини

15:58 24 Квітня 2019

АМКУ оштрафував і «дискваліфікував» за змову фірми подружжя підприємців із Львівщини

Фото: id-legalgroup.com

ПП «Кит-Світ» та ПП «Перша торгова компанія» оштрафували на 74 тис. грн за антиконкурентні дії на тендері під час закупівлі олії Поповицьким психоневрологічним інтернатом 2017 року.

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», відповідне рішення ухвалила Адміністративна колегія Львівського обласного тервідділення АМКУ.

Про змову учасників видання писало ще позаторік. У цій закупівлі брали участь три учасники – ПП «Кит-Світ», ПП «Перша торгова компанія» та підприємниця Галина Доскоч. У підсумку торгів замовник підписав договір з ПП «Кит-Світ».

Журналісти повідомляли, що ці підприємства належали подружжю: Тарасу Кирику та Дарії Коршуновій. Кирик володіє 60% «Кит-Світ», Коршунова – 100% «Перша торгова компанія». Також адмінколегія встановила, що для участі в закупівлі компанії використовували ідентичну IP-адресу та спільний номер телефону.

У підсумку львівське відділення АМКУ визнало учасників порушниками та оштрафувало кожну фірму на 37 тис. грн. Підприємства «Кит-Світ» та «Перша торгова компанія» не зможуть брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин