АМКУ покарав депутата Бродівської райради та його сина за змову на торгах

17:25 23 Квітня 2019

АМКУ покарав депутата Бродівської райради та його сина за змову на торгах

Фото ілюстративне

ТОВ «Рута» і приватного підприємця Дениса Стаха оштрафовано по 27 тис. грн кожного за узгоджені дії на торгах.

Як повідомляють «НГ. Львів», відповідне рішення ухвалила Адміністративна колегія Львівського тервідділення Антимонопольного комітету України.

Зазначено, що обидва учасники змагалися на тендері із закупівлі м’яса для госпіталю Нацгвардії в місті Золочеві загальною вартістю 381 тис. грн. Порушення викрили журналісти «НГ. Львів». З’ясувалося, що власником 75% ТОВ «Рута» та директором цієї фірми є Петро Стах – батько переможця торгів Дениса Стаха і депутат Бродівської райради. Ще 25% фірми належить Галині Івасюк – дружині Петра Стаха та матері Дениса Стаха. Також Денис Стах на підтвердження своєї кваліфікації надав договір, укладений з ТОВ «Рута», на переробку сировини великої рогатої худоби та декларацію виробника на готову продукцію того ж підприємства.

Після публікації матеріалу військовий госпіталь розірвав договір й опублікував протокол, в якому зазначив, що «надійшла інформація про те, що ФОП Денис Стах та ТОВ «Рута» являються пов’язаними особами».

«Після звернення юристів Bihus.info (проект «Тисни»), Антимонопольний комітет підтвердив виявлене порушення. Також у рішенні згадується, що обидва учасники завантажували документи з однієї IP-адреси, Денис Стах  вказаний як працівник ТОВ «Рута», а його контактною особою на тендері була Олена Стах – бухгалтер «Рути», – пишуть «НГ. Львів».

Рішення АМКУ, окрім штрафу, передбачає трирічну заборону оштрафованим брати участь у відкритих торгах.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин