АМКУ закрив справу проти фірм, які переполовинили 45 млн грн на тендері «Львівської залізниці»

20:06 23 Квітня 2019

АМКУ закрив справу проти фірм, які переполовинили 45 млн грн на тендері «Львівської залізниці»

Фото: agropolit.com

Провадження щодо антиконкурентних дій ТОВ «Нако Електрик» та ТОВ «ТК Енергоінновації», які поділили 44,8 млн грн на тендері від «Львівської залізниці», закрито.

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», відповідне рішення ухвалила Адміністративна колегія Львівського обласного тервідділення АМКУ.

Зазначено, що пов’язані фірми змагалися разом 2017 року за постачання вогнестійких кабелів для «Львівської залізниці» за 44,8 млн грн. У підсумку торгів замовник підписав договір з ТОВ «ТК Енергоінновації». Тоді редакція «Наші гроші. Львів» повідомила, що переплати сягають від 32 до 66%, загалом 22 млн грн. У серпні 2017 року замовник та постачальник зменшили обсяги закупівлі до 44,7 млн грн, а до кінця того ж року залізниця виплатила фірмі всі кошти.

Адмінколегія АМКУ, своєю чергою, з’ясувала, що компанії надали на торги ідентичні довідки, подали пропозиції з однієї IP-адреси та в той самий час. Фірми завантажили свої документи з офісу ТОВ «Коларес», яке пов’язане з компанією «Нако Електрик». Також компанії отримали банківські гарантії в одному відділенні.

У підсумку львівське тервідділення встановило антиконкурентні дії учасників, однак закрило справу, адже ТОВ «ТК Енергоінновації» ліквідували у травні 2018 року, а ТОВ «Нако Електрик» – в жовтні того ж року.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин