Андрій Парубій: Зеленський – модернізована версія Януковича

12:22 12 Квітня 2019

Андрій Парубій: Зеленський – модернізована версія Януковича

Фото: 24smi.org

Голова Верховної Ради Андрій Парубій вважає кандидата у президенти Володимира Зеленського такою ж небезпекою для держави, якою був Віктор Янукович.

Про це він заявив на 12-му форумі з безпеки, що проходить у Києві, хоч і не назвав імені шоумена, який балотується у президенти, пише «Українська правда».

За словами спікера, «попри ті рішення, що ми прийняли (за останні 5 років – ред.) і вважаємо точкою неповернення, ми сьогодні маємо великі ризики».

«Я пригадую, у 2010 році, коли ми вважали, що вже пройшли багато точок неповернення що вже неможливо повернути Україну на той етап, який був до 2010 року, до приходу Януковича, як дуже швидко і дуже інтенсивно в Країні розпочався реванш», – згадав він

«Я пригадую, як протягом 5 хвилин в законодавстві були змінені положення про шлях України до НАТО – протягом 5 хвилин, голосуванням більшості одна з ключових засад зовнішньої політики України була змінена», – додав Парубій.

«І я пригадую Харківські угоди, коли синхронно з російською Думою приймали рішення про збільшення російських військ у Криму. Я тоді був рядовим депутатом і робив усе можливе, щоб цього не відбулося. Але тодішня більшість це зробила», – наголосив він.

Парубій нагадав і про закон Колісниченка – Ківалова, якому не завадив і «мовний Майдан».

«Тому я хочу сказати вам про ціну поразки, про ціну безвідповідальності, про ціну наслідків, коли наш вибір може базуватися на моментах не фундаментальних, не глибинних, а на моментах теперішніх, емоційних. Надто велика ціна поразки!», – заявив чинний спікер парламенту.

«Ті, хто думає,що ми пройшли багато точок неповернення – той глибоко помиляється. Ми пам’ятаємо, як відбувався реванш не так давно. Я можу згадати і столітню історію… Втрата державності призвела до голодоморів, знищення інтелігенції, знищення всього українського», – сказав він.

На думку Парубія, «в цей вирішальний рік ми стоїмо перед вибором, який буде визначати, якою Україна буде завтра, якою Україна буде післязавтра, якою буде через 10-20 років».

«Дехто з кандидатів нам намагається продемонструвати якусь нібито новітню технологію, якесь представлення нового покоління. Але коли я читаю програму, я бачу те ж саме, що я бачив 5 років тому, що я чув від Партії регіонів і Януковича», – сказав він.

«Що, виявляється, НАТО нам треба (провести) через референдум. Що, виявляється, мову, культуру і територію треба поставити за дужки», – уточнив Парубій.

«Нема ніякого нового. Це все старе і те, що ми вже чули! Це просто така модернізована версія Януковича, яку намагаються нам подати. І яку, на жаль, багато хто сприймає за чисту монету. І наслідки можуть бути т ж самі, які були після ’10-го року», – заявив він.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин