Андрій Садовий: Прошу львів’ян зменшити продукування сміття (ВІДЕО)

16:37 18 Січня 2017

Андрій Садовий: Прошу львів’ян зменшити продукування сміття (ВІДЕО)

Міський голова Львова Андрій Садовий виступив із позачерговим зверненням до мешканців міста у зв’язку із критичною ситуацією, яка склалась із вивозом сміття.   

«Вісім місяців Львів перебуває в сміттєвій блокаді. Весь цей час нам вдавалось без жодної допомоги з боку держави знаходити можливості для ліквідації наслідків кризової ситуації. Ми звертались в усі можливі інстанції, аби місту допомогли з доступом до полігонів для тимчасового вивезення сміття до моменту побудови нового сміттєпереробного комплексу. На жаль, внаслідок різних обставин, в тому числі і адмінресурсу, нам один-за-одним закрили усі можливості для вивезення ТПВ. На сьогодні усі перевізники повідомили, що мають або дуже серйозні проблеми з вивезенням сміття, або ж взагалі не мають куди його вивозити», – зазначив Садовий.

«Сьогодні зранку відбулось засідання комісії з надзвичайних ситуацій міста і ми офіційно повідомили державні органи влади про те, що в місті склалась критична ситуація з вивезенням твердих побутових відходів та з’явились передумови для виникнення надзвичайної екологічної ситуації. Ми більше, ніж півроку самотужки справлялись з ліквідацією наслідків підпалу Грибовицького полігону. На сьогодні ми розраховуємо, що держава нарешті надасть допомогу місту Львову», – додав він.

Міський голова каже, що уже звернувся до міжнародних екологічних організацій, міст-партнерів та посольств іноземних держав з інформацією про ситуацію, яка склалась, та проханням про допомогу.

«Потенційна екологічна криза може отримати міжнародний характер, а її наслідки відчути мешканці сусідніх держав», – зазначив він.

У львів’ян Садовий попросив «у міру можливостей, зменшити продукування нового сміття та сортувати його в тих місцях, де для цього облаштовані спеціальні контейнери».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин