Атовці запустили флешмоб у відповідь на провокації Нацкорпусу на зустрічах із Порошенком

17:11 28 Березня 2019

Атовці запустили флешмоб у відповідь на провокації Нацкорпусу на зустрічах із Порошенком

У відповідь на постійні провокації на зустрічах із Президентом України Петром Порошенком зі сторони «Національного корпусу», учасники бойових дій на сході держави у Львові запустили флешмоб #Я_захищаю_Україну.

Про це повідомив Тарас Гривул.

Мета акції – застерегти учасників провокацій від дій, які дискредитують державу, але проводяться від імені справжніх воїнів. Адже не секрет, що серед учасників груп протестувальників, як правило нема справжніх учасників бойових дій, а багато із них – неповнолітні. Тобто мова йде про замовний характер тих протестів. Саме тому українські воїни застерігають від фальшивих ветеранів. Ще одна ціль флешмобу – нагадати усім, що держава перебуває у стані війни. Тому і відповідальність на громадянах сьогодні набагато вища. А громадянська свобода – це не вседозволеність. Тому за всі провокації, порушення закону і війну проти власної держави потрібно карати, як учасників, так і організаторів», написав він.

Як повідомляли, сьогодні відбувається робоча поїздка Президента України Петра Порошенка на Львівщину. О 17:30 він матиму зустріч з львів’янами у центрі міста. Нацкорпус заявляв, що прийде теж.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин