Азербайджанські та львівські школи підписали угоду про співпрацю

17:46 16 Січня 2017

Азербайджанські та львівські школи підписали угоду про співпрацю

Фото: zn.ua

Делегація департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, перебуваючи з робочим візитом в Азербайджанській Республіці, взяла участь у роботі третьої  Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Міжнародний обмін досвідом – як засіб підвищення якості навчання».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

У заході взяли участь директори і вчителі шкіл-партнерів, керівники освітніх установ, науковці, представники громадських Рад з Азербайджанської Республіки, представники діаспори, медіа-експерти тощо.

«Поїздка в Азербайджан стала не тільки корисною, але й напрочуд насиченою, – повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Любомира Мандзій. – За два дні в Баку встигли провести зустрічі в університетах та з очільниками управління освіти, детально ознайомилися з місцевими нововведеннями в системі освіти».

За словами посадовця, під час міжнародної зустрічі у рамках двох освітніх напрямків учасники підписали нові договори про співпрацю між трьома школами Азербайджану та двома районами Львівщини, ознайомились і відвідали чотири бакинські школи та провели зустрічі в Бакинському міському відділі освіти, у Бакинському державному університеті та в Хирдаланському муніципалітеті. Сторони обговорили нові можливості для розвитку освіти та інноваційних напрацювань. Йшлось також про зміцнення співпраці між навчальними закладами, інвесторами, органами місцевого самоврядування та іншими зацікавленими сторонами.

Слід зазначити, що конференцію організовано в рамках Проекту «Міжнародний обмін досвідом» ,і проходила вона за підтримки Ради Освіти Азербайджанської Республіки та Львівської обласної державної адміністрації.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин