Cадовому заспівали про сміття (ВІДЕО)

11:54 2 Березня 2017

Cадовому заспівали про сміття (ВІДЕО)

Фото: Leopolis.news

Перед міською радою активісти та мешканці Львова розгорнули масовий пікет та презентували пісню про сміття для Андрія Садового.

Про це повідомляє кореспондент Leopolis.news.

На мітингу присутні торговці Привокзального ринку, члени Спілки ветеранів АТО, активісти «Національного корпусу», ГО «Я львів’янин» та інших громадських організацій.

Підприємці з Привокзального ринку зібрались перед стінами Ратуші, щоб донести свою позицію щодо приватизації ринку:

«Адміністрація ринку жахлива. У них немає ніяких прав, щоб керувати нами – ринок належить комунальній власності, адже 5 років оренди в приватних руках завершились і тепер ринок має належати громаді. Зараз там керують ті бандити, що прийшли при Януковичі. Тарифи жахливі – за 1 метр площі ми платимо по 800 грн. Буває так, що приходиш ранком, а наші лавки за парканом, бо ми не платимо. А кому платити? В них немає законних підстав збирати в нас гроші», – скаржиться пані Михайлина, яка продає квіти на ринку.

Також, був розгорнутий звичний пікет проти пресування сміття на, так званих, тимчасових перевантажувальних станціях на Рясному та на вул. Стрийській.

«Ми підтримуємо громадян у боротьбі проти сміттєперевантажувальних станцій, які наш «улюблений» мер хоче встановити на виїзді з міста. Спілка пропонувала йому (Садовому – авт.) різні варіанти та пропозиції, але він їх ігнорує. Ми відстоюємо свою позицію на рахунок його дій. Ми боролися, боремось і будемо боротись», – наголошує пан Сергій, член Спілки ветеранів АТО.

Врешті, мітингувальники презентували пісню про сміття для мера Андрія Садового:

Бруду море, бруду море, гей!
Сміття море, сміття море, гей!
Бруду море, сміття море, а все єдно львівське горе!
Нині Львів – це горе сміття, гей, гей, гей!

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин