Через майно ЛАЗу у Львові пікетували управління юстиції

19:04 6 Березня 2017

Через майно ЛАЗу у Львові пікетували управління юстиції

Фото:  google.com/maps

Сьогодні представники київської громадської організації «Антикорупційний рух «Стоп корупція» та близько 30 студентів львівських ВНЗ пікетували Головне територіальне управління юстиції у Львівській області, повідомляє прес-служба відомства.

«Під час заходу, що тривав не більше двох годин, учасники акції, судячи з написів на плакатах, вимагали припинити нібито незаконне відчуження майна концерну ЛАЗ, звільнити заступника міністра юстиції України Сергія Шкляра та осіб, причетних, за їхніми переконаннями, до розкрадання майна ЛАЗу, зокрема, начальника відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Олександра Бойка і його заступника – Олександра Шулежка», – йдеться в повідомленні.

В управлінні юстиції переконані, що молодь, яка «пікетувала», не зовсім розуміла суті й вимог, про які було заявлено на цій акції, а керівник громадської організації «Антикорупційний рух «Стоп корупція» Олег Кіщук відмовився від запрошення взяти участь у засіданні щодо фактів порушення закону, про які заявляли активісти.

Як роз’яснив начальник юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, на виконанні у відділі примусового виконання рішень дійсно перебуває виконавче провадження щодо боржника ТзОВ «Львівські автобусні заводи». І йдеться саме про зведене виконавче провадження, яке містить 107 виконавчих проваджень на загальну суму 35 млн гривень. Із них 49 виконавчих проваджень на загальну суму 2 млн 145 тис. про стягнення заборгованості із заробітної плати.

«У 2016 році з метою погашення заборгованості із заробітної плати колишнім працівникам ТзОВ «Львівські автобусні заводи» відділ примусового виконання рішень описав і реалізував через систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) брухт, а офіційно виручену на торгах суму в 1 млн гривень виплачено цим працівникам як частину заборгованої їм заробітної плати», – зазначено в повідомленні.

Оскільки на сьогодні незавершеними ще є 49 зведених виконавчих проваджень на суму 2 млн 145 тис., державні виконавці відділу примусового виконання рішень підготували відповідні документи й надали експертний висновок щодо реалізації на електронних торгах майна «ЛАЗу», а саме – будівлі ливарного цеху загальною площею 3200 квадратних метрів, яку оцінено у 6 млн 154 тис. гривень і виставлено на відкритий продаж.

Щодо пікету, який відбувався під будівлею управління юстиції Львівщини, то, на думку її очільника Ярослава Жукровського, такі замовні й проплачені протести – це спроба тиску на державних виконавців у цих виконавчих провадженнях.

«Ніщо не заважає менеджменту ТзОВ «Львівські автобусні заводи» добровільно повернути заборговану заробітну плату колишнім працівникам, як і борги у фіскальні та пенсійні органи», – зазначив він.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин