Чеське видання попросило вибачення за статтю про Зеленського, але змінило лише заголовок

09:31 25 Квітня 2019

Чеське видання попросило вибачення за статтю про Зеленського, але змінило лише заголовок

Чеське видання «Český rozhlas» перепросило за публікацію про Володимира Зеленського під назвою «Єврей на чолі українських фашистів» авторства оглядача Яна Фінгерланда та змінило заголовок, але не текст.

Про це повідомило посольство України у Чехії з посиланням на лист від шеф-редактора видання, інформує «Українська правда».

У листі до українського посла шеф-редактор вибачається і написав, що вважає заголовок невдалим, через що його було змінено. Однак, на його думку, «зміст тексту є фактично правильним» і тому він «не бачить, чому вони повинні вилучити текст з веб-сайту та з аудіо архіву».

За словами шеф-редактора, «автор коментаря сподівався, що всі слухачі і читачі зрозуміють іронію, і перш за все, що вони прочитають весь текст, щоб зрозуміти контекст».

Видання змінило заголовок з «Єврей на чолі українських фашистів» на «Єврей на чолі України».

Нагадаємо, Посольство України в Празі вимагало вибачень від чеського видання Český rozhlas через публікацію матеріалу про новообраного президента України Володимира Зеленського під назвою «Єврей на чолі українських фашистів» авторства оглядача Яна Фінгерланда.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин