Чесні аналізи: у Зеленського знайшли спільний бізнес із власником «Eurolab»

09:37 9 Квітня 2019

Чесні аналізи: у Зеленського знайшли спільний бізнес із власником «Eurolab»

Фото: принтскрин відео

Історія зі здаванням аналізів кандидата в Президенти Володимира Зеленського набуває нових обертів. Ще не встигла забутись інформація про те, що клініка «Eurolab», де Зеленський здавав аналізи, належить росіянам, що аналізи кандидата можуть бути підроблені, що комік не захотів дати на аналіз свої нігті та волосся, як ось маємо ще одну новину.

Відповідно до інформації з бази даних «YouControl», в Україні веде діяльність ТОВ «ПРО ЖИТТЯ З АНДРИЕМ ПАЛЬЧЕВСЬКИМ». Спеціалізація підприємства – виробництво кінофільмів та телевізійних програм. Нагадаємо, що це той самий симпатик Зеленського Андрій Пальчевський, якому належить медична клініка «Eurolab», яку команда Зеленського, своєю чергою, вважає незалежним і якісним майданчиком для проведення аналізів кандидата.

А тепер найцікавіше. Керівником ТОВ «ПРО ЖИТТЯ З АНДРИЕМ ПАЛЬЧЕВСЬКИМ» є такий собі Борис Шефір, давній друг, партнер і соратник пана Зеленського. Як зручно вийшло, чи не так?

Керівник штабу Зе Іван Баканов устиг заявити, що кандидат у Президенти України Володимир Зеленський більше не здаватиме аналізи на вживання наркотиків або алкоголю. Також у команді актора стверджують, що результатам, які раніше оприлюднили, можна довіряти.

Ця заява видається не дуже вдалою спробою врятувати репутацію кандидата, що сильно постраждала від «аналізгейту». І це на тлі того, що Зеленський остаточно відмовився повторно здавати аналізи представникам Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) – тій самій організації, яка викрила Російську Федерацію на масштабному шахрайстві з аналізами провідних російських спортсменів.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин