Чим вражатиме Львівська філармонія слухачів у квітні (АФІША)

16:50 29 Березня 2019

Чим вражатиме Львівська філармонія слухачів у квітні (АФІША)

Фото: afisha.lviv.ua

У квітні Львівська національна філармонія підготувала для шанувальників якісної музики цікаву й різнопланову програму.

Про це повідомляє прес-служба культурної установи.

«Коли християнський світ очікує Свята свят – Великодня, у затишному просторі філармонії буде звучати духовна музика, що налаштує слухача на роздуми, молитву, подарує емоційне піднесення. У концертах «How Beautiful», «Золоті сторінки української духовної музики», «Скорботна Мати» виконуватимуться філософські перлини різних епох та музичних стилів», – йдеться в повідомленні.

Для слухачів, що люблять якісний інструментальний джаз, дарунком стануть концерти «Смичком по клавішам» та «Impression&Jazz».

Сенсаційною подією львівського мистецького простору буде Фестиваль ім. Альберта Лисого – аргентинського скрипаля та диригента українського походження, що зробив величезний внесок у розвиток української академічної музики. На слухачів чекають грандіозні концерти, віртуозні виконавці, атмосфера свята. А для молодих музикантів – майстер-класи від зірок світової сцени.

«Вже доброю традицією стали наші спільні проекти із юними талантами. У квітні вітатимемо учнів прекрасного скрипаля і досвідченого педагога Марка Комонька на концерті «Віртуози скрипки». А також,  наприкінці місяця на сцену вийдуть лауреати Міжнародного конкурсу молодих виконавців «Музичний листопад 2018», – зазначають у філармонії.

Крім того, для слухачів лунатиме вічна й актуальна класика у цікавих інтерпретаціях та новому осмисленні: «Музика Франції ХХ сторіччя», «Czech This Out», «Grand Viola», «Love Cello» та багато інших проектів.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин