Чиновники Львівщини пропонують змінити порядок реалізації необробленої деревини

17:44 17 Січня 2017

Чиновники Львівщини пропонують змінити порядок реалізації необробленої деревини

Фото: Львівська ОДА

Управління лісового та мисливського господарства Львівської обласної державної адміністрації розробило новий порядок реалізації необробленої деревини.

Про це розповів керівник управління, депутат Львівської обласної ради Анатолій Дейнека під час засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації  сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Анатолій Дейнека зазначив, що упродовж минулого року у Львівську обласну раду та управління надійшла низка звернень із проханням вплинути на встановлення цін на лісопродукцію. Зважаючи на такі звернення, в управлінні напрацювали нове положення про порядок продажу лісової сировини. Цей проект зараз розглядають у Кабінеті міністрів.

Керівник департаменту пояснив, що відповідно до порядку продажу деревини, який діє зараз, купувати сировину на аукціонах можуть будь-які компанії, які займаються обробкою деревини. За словами Анатолія Дейнеки, таким чином малим та середнім підприємствам доводиться конкурувати із великими і вони часто не витримують конкуренції.

Водночас новий порядок реалізації деревини передбачає два етапи торгів: у першому турі аукціону можуть брати участь лише компанії з однієї області, а в другому – усі охочі. На думку розробників положення, це допоможе малим та середнім підприємствам витримувати конкуренцію.

Також Анатолій Дейнека розповів, що зараз на рівні Кабінету міністрів обговорюють переведення торгів у електронний формат – на систему, подібну до ProZorro.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин