Де у Львові можна пірнути в ополонку на Водохреща (СПИСОК МІСЦЬ)

12:38 18 Січня 2017

Де у Львові можна пірнути в ополонку на Водохреща (СПИСОК МІСЦЬ)

Фото: Tvoemisto.tv

На Водохреща, 19 січня, у Львові можна буде занурюватись в ополонки відразу в кількох місцях.

Вважають, що на Йордан вода набуває цілющих властивостей, тому багато людей стрибають у крижані ополонки, щоб оздоровитися.

Традиційна купіль на Йордан відбудеться з 09:00 в парку «Горіховий гай». Парк розташований  між вулицями Володимира Великого, Княгині Ольги та залізничною колією лінії Львів — Ходорів. На озері буде вирізано декілька ополонок для занурення. О 12:00 відбудеться освячення води.

Зимове купання відбудеться також у парку «Погулянка». На озері Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина 29) можна буде купатися з 12:00 до 17:00. Для занурення підготують ополонку, біля якої чергуватимуть рятувальники та палатиме ватра.

Йорданські купання відбудуться також на Левандівському озері. Воно розташоване між вулицями Повітряною, Ганкевича і Львівським холодокомбінатом.

Також львівські «моржі» торік на Водохреща купалися у озері в Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького (поблизу «Романтика»). Ймовірно, цього року там також занурюватимуться в ополонку.

Варто зазначити, що і на Левандівці, і в Парку культури купання не організовані, тож ні рятувальників, ні спеціально підготованих ополонок там не буде.

Традиційно пірнатимуть в ополонки також на озерах у Винниках та Брюховичах. В Брюховичах на озері освячуватимуть воду о 13:00.

Ще одна локація для купання, куди їдуть багато львів’ян, – село Верещиця, яке розташоване на території Яворівського національного природного парку. О 13:00 священики освятять воду у ставку на базі відпочинку «Верещиця», а після цього всі охочі мають змогу пірнути в ополонку.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин