Депутат – про мораторій на МАФи: Чесні підприємці зацікавлені, щоб усі грали за однаковими правилами 

08:42 3 Березня 2017

Депутат – про мораторій на МАФи: Чесні підприємці зацікавлені, щоб усі грали за однаковими правилами 

Фото: gorod.sumy.ua

Депутат Львівської міської ради Григорій Козловський вважає, що запровадження мораторію на встановлення у Львові нових малих архітектурних форм є дуже доречним, адже вирішить відразу низку актуальних проблем.

Про це Григорій Козловський заявив на сесії міської ради під час розгляду питання про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у малих архітектурних спорудах на території Львова, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«Підприємці, які є чесними, справедливими та патріотами насамперед, зацікавлені, щоб усі грали на тому ринку за однаковими правилами. А бізнесмени, які займаються беззаконням, оформляючи рішенням судів право власності, які продають алкоголь біля шкіл, напевно, не сподобаються ні депутатам, ні громадськості, ні підприємцям, ні виконавчій владі. Тому рішення, яке сьогодні прийняла міська рада, є правильним і не кулуарним, як заявляють деякі депутати», – сказав Григорій Козловський.

Він додав, що надалі в місті треба «сформувати єдині правила для всіх підприємців, незалежно від партійної чи іншої приналежності».

Депутат Львівської міської ради Любомир Босаневич зазначив, що до нього звертаються мешканці Львова, які жаліються на роботу МАФів і просять перенести низку таких споруд. Депутат наголосив, що створення робочої групи, яка вивчатиме роботу тимчасових споруд, є дуже доречним, адже дає можливість ефективно працювати з недобросовісними підприємцями.

Своєю чергою, міський голова Львова Андрій Садовий сказав, що міськрада підтримуватиме тих підприємців, які дотримуються закону, не намагаються схитрувати при отриманні дозволів, не оформляють право приватної власності на землю під спорудами, не споюють дітей алкоголем.

Нагадаємо, сьогодні депутати Львівської міськради ухвалили рішення про мораторій на встановлення нових малих архітектурних форм (МАФів) у місті до кінця 2019 року.

Сесію пікетували підприємці, яких скликав через «Фейсбук» народний депутат Андрій Антонищак. Депутат стверджував, що через рішення депутатів про мораторій міські чиновники почали чинити тиск на малий бізнес.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин