Депутати ЛМР дали старт будівництву канатної дороги на Високий замок

13:40 4 Квітня 2019

Депутати ЛМР дали старт будівництву канатної дороги на Високий замок

Фото: kidpassage.com (ілюстративне)

Сесія Львівської міської ради ухвалила рішення про затвердження інвестиційного проекту «Будівництво підвісної оглядової канатної дороги для використання рекреаційних можливостей парку «Високий Замок».

Таке рішення депутати ЛМР ухвалили під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Також депутати затвердили положення про умови проведення конкурсу з вибору інвестора для реалізації інвестиційного проекту «Будівництво підвісної оглядової канатної дороги для використання рекреаційних можливостей парку «Високий Замок».

Львівське комунальне підприємство «Зелений Львів» визначили стороною інвестиційного договору – замовником, який укладатиметься з переможцем інвестиційного конкурсу. За словами керівника юридичного департаменту Львівської міської ради Гелени Пайонкевич, проект впроваджуватимуть в три етапи. Повна вартість будівництва канатної дороги становить понад 300 млн грн. Як відомо, ініціатором реалізації цього Інвестиційного проекту виступила громадська організація «Львівська обласна організація «Реабілітація осіб з інвалідністю».

Цей Інвестиційний проект реалізовуватиметься у межах об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Львів – ансамбль історичного центру (Україна)», парків «Високий Замок» та «На Валах», які є парками-пам’ятками садово-паркового мистецтва та є на балансі Львівського комунального підприємства «Зелений Львів».

Реалізація цього Інвестиційного проекту забезпечить можливість відкритого доступу всіх груп відвідувачів до території об’єкта світової спадщини та оглядових майданчиків Високого Замку, з яких розкриваються кругові панорами історичного центру Львова.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин