Для Пустомитівського ЛГП «Галсільліс» шукають директора

12:44 16 Квітня 2019

Для Пустомитівського ЛГП «Галсільліс» шукають директора

Фото: bortsi.com.ua

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило конкурс на заміщення посади директора Пустомитівського дочірнього лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс».

Оголошення про вакансію оприлюднене у засобах масової інформації.

Умови оплати праці директора Пустомитівського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» визначаються у контракті та не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів є такими: повна вища спеціальна лісотехнічна освіта (магістр, спеціаліст лісового господарства)% стаж роботи за професією не менше 5 років; досвід керівної роботи у лісовій галузі не менше 3 років; громадянство України; володіння державною мовою; здатність своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати посадові обов’язки директора.

Документи, які необхідні для участі у конкурсному відборі: заява про участь у конкурсі; копія паспорта та ідентифікаційного номера, засвідчені претендентом; копії документів про освіту та трудової книжки; особовий листок з обліку кадрів, в тому числі автобіографія та 1 фотографія розміром 3х4 см; декларація про доходи за 2018 рік; довідка про наявність/відсутність судимості; витяг із Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення; письмова згода на збирання або опрацювання персональних даних; два рекомендаційні листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми; програма розвитку підприємства в короткостроковій (1 рік) та довгостроковій (5 років) перспективах, у якій мають бути чітко відображені заходи, які вживатимуться претендентом для забезпечення фінансово-господарської стійкості підприємства та підвищення ефективності його діяльності.

Документи потрібно подавати особисто у паперовому та електронному вигляді в ОКС ЛГП «Галсільліс» за адресою: м. Львів, вул. Промислова, 9-б, приймальня.

Документи приймають в робочі дні тижня упродовж 30 календарних днів після оприлюднення оголошення – до 26 квітня 2019 року. Конкурс відбудеться не пізніше, ніж через 10 календарних днів після завершення прийому документів.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 032 224 71 32.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин