Для знедолених у Львові влаштують Святу вечерю

11:51 6 Січня 2017

Для знедолених у Львові влаштують Святу вечерю

Фото: прес-служба ЛМР

Сьогодні люди, які через певні життєві обставини не мають змоги відчути духовну атмосферу Різдва, зможуть спільно покуштувати традиційні святвечірні страви. Такі Святвечори відбудуться у Львівському палаці мистецтв та в Центрі обліку та нічного перебування бездомних.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

О 15:00 у Львівському палаці мистецтв, що на вул. Коперника, 17, розпочнеться Святвечір для безхатченків, малозабезпечених, неповносправних людей. Участь у Святвечорі візьмуть понад 500 осіб. Закупляти продукти та готувати страви організації «Оселя» допомагають благодійники та волонтери.

О 20:00 відбудеться традиційна Свята вечеря для безхатченків-підопічних Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян, що на вул. Кирилівській, 3-а. Вечерю організовують орієнтовно для 50 осіб, які отримують у центрі соціальні послуги.

«Вечеря складатиметься з традиційних для українського столу страв: це кутя, вареники, оселедець, узвар тощо. Приємно зазначити, що в організації вечері нам допомагають благодійники, підприємці, за що ми їм дуже вдячні», – розповів директор Центру обліку та нічного перебування бездомних Олександр Бородін.

На Різдво Христове, 7 січня, безпритульні та малозабезпечені люди зможуть покуштувати різдвяних страв за святковим Різдвяним обідом, що його вже вдев’яте організовують храм Покрови Пресвятої Богородиці та Міжнародна мирянська спільнота святого Егідія. О 15:00 у храмі на вул. Личаківській, 175, цьогоріч за різдвяні столи сядуть близько 300 знедолених.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин