До кінця січня Львів отримає нові «Електрони»

19:18 13 Січня 2017

До кінця січня Львів отримає нові «Електрони»

Фото: Leopolis.news

Як ПАТ «Концерн-Електрон» має виготовити на замовлення міста 55 автобусів. Перша партія автобусів надійде в АТП №1 до кінця січня 2017 року.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як пояснили у ПАТ «Концерн-Електрон», комітет конкурсних торгів Львівського комунального автотранспортного підприємства №1 23 березня 2016 року оголосив переможцем торгів на закупівлю 55 низькопідлогових автобусів ТОВ СП «Електронтранс». Відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель», через 10 днів після оприлюднення цього оголошення між переможцем торгів та замовником мав бути підписаний договір на поставку автобусів.

Однак рішення тендерного комітету було оскаржене іншим учасником торгів (дилером Мінського автомобільного заводу). Процедура оскарження в Антимонопольному комітеті України та судах тривала більше 5-ти місяців. Протягом цього періоду ТОВ СП «Електронтранс» не могло розпочати виготовлення автобусів, оскільки до остаточного рішення суду Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 не мало права підписати договір на поставку автобусів з переможцем торгів.

Договір було підписано тільки 2 вересня 2016 року, тому сторони підписали додаткову угоду про продовження терміну поставки 55 автобусів на час, витрачений на процедури розгляду скарг. Виробничий цикл виготовлення автобуса становить 3,5-4 місяці і залежить здебільшого від термінів постачання основних агрегатів. Перша партія автобусів буде поставлена замовнику до кінця січня 2017 року.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин