До Львова приїде відомий британський професор

20:19 25 Січня 2017

До Львова приїде відомий британський професор

Фото: ua.kursoviks.com.ua (ілюстративне

Центр лідерства УКУ запрошує у лютому-березні на навчальну програму за участі професора Плімутського університету (Великобританія) Лукаса Монзані.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Програма «Методи проведення наукових досліджень» відбудеться 28 лютого – 1 березня у Львові. Курс розроблений для соціологів, психологів та економістів, що проводять міждисциплінарні дослідження. Програма має на меті дати учасникам необхідні знання про кількісні та якісні методи проведення наукових досліджень.

Програма створена для:

  • дослідників
  • науковців
  • представників аналітичних центрів.

Проводитиме курс Лукас Монзані – професор  Плімутського університету (Велика Британія), науковий співробітник університету у Валенсії (Іспанія) та Франкфурті (Німеччина).

Викладання відбуватиметься англійською мовою, тож умовою участі є володіння нею на рівні upper-intermediate і вище.

За оновленнями щодо програм та детальнішою інформацією можна слідкувати на сторінці Центру лідерства УКУ у Facebook.

Контактна особа: Оксана Романишин, oromanyshyn@lvbs.com.ua, (067) 6731876.

Довідка

Завданням дослідницького та методологічного Центру лідерства УКУ є дослідження феномену лідерства в Україні та розробка методології і навчальних інструментів для викладання курсів лідерства.

Центр лідерства УКУ є спільним проектом Українського католицького університету, Львівської бізнес-школи УКУ, Інституту лідерства та управління УКУ та Школи управління УКУ, що втілюється за партнерства та співпраці з Ivey Business School.

Місією Центру лідерства є розвиток нового покоління лідерів у сфері бізнесу, державного адміністрування,  неприбуткового та військового сектору через навчання, дослідження та партнерство з провідними глобальними інститутами.  Центр лідерства УКУ ставить за мету здійснити прорив у розробці методології та інструментів викладання курсів лідерства: в рамках діяльності Центру передбачено розробку навчальних кейсів на тему лідерства та проведення дослідження феномену лідерства у сфері бізнесу, державного управління, військового та неприбуткового секторів.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин