До Львова приїде всесвітньо відомий нейрохірург з Ізраїлю

13:12 10 Лютого 2017

До Львова приїде всесвітньо відомий нейрохірург з Ізраїлю

Фото: ic24.kz

Упродовж 17-18 лютого на базі міської Лікарні швидкої медичної допомоги відбудеться конференція з нейрохірургії за участю нейрохірурга зі світовим іменем, професора Цві Рама, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Під час конференції обговорюватимуть новітні методики оперативних втручань та підпишуть Меморандум про подальшу співпрацю ізраїльських та львівських лікарів. Конференція, яку проведе у Львові один з визнаних світових авторитетів у галузі нейрохірургії, завідувач нейрохірургічного відділення ізраїльської клініки Іхілов, професор Цві Рам, призначена для нейрохірургів, ендокринологів, невропатологів, рентгенологів та онкологів. Під час заходу обговорюватимуть новітні методики оперативних втручань, які проводять у стані активності пацієнта, та малоінвазивні ендоскопічні операції на закритому мозку.

Професор огляне нейрохірургічну базу лікарні швидкої допомоги та познайомиться з провідними нейрохірургами Львова. Також проконсультує попередньо відібраних пацієнтів з найскладнішими або спірними випадками.

Окрім того, у межах візиту буде підписано Меморандум про подальшу співпрацю Львова з Тель-Авівом. Завдяки цьому ізраїльські та львівські лікарі обмінюватимуться досвідом та світовими техніками оперування, щоб забезпечувати пацієнтам максимальну безпеку та високий рівень оперативних втручань.

Довідка

Професор Цві Рам – один з визнаних світових авторитетів у галузі нейрохірургії, фахівець з хірургії мозку і гіпофізу, завідувач нейрохірургічного відділення клініки Іхілов (Ізраїль), автор більше ніж 120 наукових робіт з нейрохірургії.

Спеціалізується на проведенні малоінвазивних і складних операцій з видалення пухлин головного мозку і гіпофізу (включаючи операцію з доступом через ніс і стереотаксичну радіохірургію), лікування аневризм та інших патологій судин головного мозку, експерт у галузі комплексної хірургії пухлин головного мозку, лікування гідроцефалії, важких форм епілепсії, хвороби Паркінсона, дистонії та інших рухових дисфункцій.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин