До судів Львівщини скерували 4 справи проти прибічників «ДНР» і «ЛНР»

10:13 6 Січня 2017

До судів Львівщини скерували 4 справи проти прибічників «ДНР» і «ЛНР»

Фото: Gromada.KS.ua

Упродовж минулого року за процесуального керівництва прокуратури області скеровано до суду 4 кримінальні провадження проти пособників терористичним організаціям «ДНР» та «ЛНР», двом звинуваченим уже оголосили вирок.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Особливу увагу звертали на розслідування кримінальних проваджень за фактами вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних із сприянням терористичним організаціям «ДНР» та «ЛНР». Так, торік прокуратура Львівської області до суду скерувала 4 обвинувальні акти проти 4 осіб у кримінальних провадженнях за ч. 1 ст. 258-3 КК України, які розслідував слідчий відділ УСБУ у Львівській області. Суд уже виніс 2 обвинувальні вироки проти двох осіб: їх засуджено до покарання у вигляді 8 років позбавлення волі кожен.

Загалом, за процесуального керівництва прокуратури Львівської області слідчий відділ УСБУ завершив досудове розслідування у 28 кримінальних провадженнях, обвинувальні акти в яких скеровано до суду. У 15 випадках прокурори уклали з підозрюваними угоди про визнання винуватості, як це передбачено кримінальним процесуальним кодексом України.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин