Доба пройшла, Зеленський не вибачився: Геращенко просить відкрити кримінальне провадження

17:31 6 Квітня 2019

Доба пройшла, Зеленський не вибачився:  Геращенко просить відкрити кримінальне провадження

Фото: politeka.net

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що кандидат в президенти Володимир Зеленський не вибачився перед людьми з синдромом Дауна, людьми з особливими потребами, з іншою сексуальною орієнтацією і за інші нетолерантні висловлювання.

Про це вона повідомила у своєму Facebook.

«Пройшло 24 години. Ані кандидат Зеленський, ані його штаб, ані його студія – квартал , ані його сценаристи не вибачилися перед людьми з інвалідністю.  Вважаю, що ідеологія і мова ненависті, дискримінація інвалідів відкидає нас від шляху інтеграції до ЄС і НАТО, адже ключовими принципами цих інституцій і країн – членів є повага до прав людини, толерантність», − заявила Ірина Геращенко.

Вона додала, що, оскільки родини дітей з інвалідністю не отримали протягом 24 годин публічних вибачень, вона разом з колегами – депутатами  підготували низку запитів до Уповноваженої ВР з прав людини Людмили Денісової, Нацради з питань телебачення і радіомовлення, МВС і міністра Арсена Авакова з вимогою порушити кримінальну справу за фактом дискримінації людей з особливими потребами, розпалюванні ворожнечі і ненависті до людей з особливими потребами, Міністерства юстиції, Міністерства інформації.

Геращенко закликала народних депутатів долучитись до запитів і назвала це «тестом на європейськість».

Нагадаємо, 5 квітня Ірина Геращенко звернулася до Володимира Зеленського з вимогою протягом 24 годин вибачитися перед людьми з синдромом Дауна, людьми з особливими потребами, з іншою сексуальною орієнтацією і за інші нетолерантні висловлювання.

За її словами, на 55 хвилині 21 секунді першої серії Слуги народу -3, в образливому контексті вжито слова «дебіли», «олігофрени» і «дауни».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин