Доходи від туризму у Львові становили 71 млн грн

12:08 24 Січня 2017

Доходи від туризму у Львові становили 71 млн грн

Фото: Львівський портал

Управління туризму Львова прозвітувало про здобутки та досягнення у сфері гостинності за 2016 рік.

Про це повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Як відзначила начальник управління туризму ЛМР Галина Малець, 2016 року наше місто відвідало близько 2,6 млн туристів з різних куточків світу. 65% усіх туристів, які відвідали Львів, припадає на Україну. Також багато гостей приїжджає з Польщі (7%), США (4%) та Німеччини (3%).

Загалом торік спостерігали позитивну динаміку росту кількості туристів. Збільшуються туристичні потоки з таких країн: Туреччина, Австрія, Білорусь.

«Цьому сприяє відкриття нових авіамаршрутів до Львова. Йдеться, зокрема, про «Белавіа», яка запустила рейс із Мінська, МАУ – Львів –Вільнюс, «Wizz Air» – Львів – Вроцлав. Також, за попередньою інформацією, до Львова прийде лоукостер «Ryanair». Крім того, потрібно відзначити залізничне сполучення з Перемишлем, яке, ми сподіваємося, створить нові туристичні потоки», – розповіла Галина Малець.

За її словами, доходи місцевого бюджету від туризму становили 71 млн грн, туристичний збір – 3,9 млн грн. У середньому турист перебуває в місті 3,5 дня та залишає 139 євро.

«За даними Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, в середньому 26 туристів «створюють» 1 робоче місце. Тобто 100 тис. львів’ян мали роботу», – додала пані Галина.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин