Дорожники латають прикордонну дорогу Червоноград – Рава-Руська (ФОТО)

13:23 6 Квітня 2019

Дорожники латають прикордонну  дорогу Червоноград – Рава-Руська (ФОТО)

Фото: Служба автомобільних доріг у Львівській області

Дорожники ліквідовують аварійну ямковість на одній із прикордонних автомобільних доріг загального користування державного значення Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська.

Про це інформує прес-центр Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Зазначена дорога входить в перелік доріг, які мають ремонтувати в рамках Проекту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні», що реалізується згідно договору між Урядом України та Республіки Польщі про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги. Щодо реалізації вказаного Проекту тривалий час розглядається питання між Урядами двох країн.

Ця дорога суцільно уражена вибоїнами і потребує капітального ремонту, але ремонт її розпочнеться після кінцевої згоди щодо реалізації Контракту між Міністерствами фінансів України та Республіки Польщі.

Для забезпечення елементарного проїзду транспорту та покращення стану дороги у Службі автомобільних доріг у Львівській області прийняли рішення ліквідувати аварійну ямковість в межах експлуатаційного утримання автомобільних доріг. Дорожники забезпечують проїзд транспорту, ліквідовуючи вибоїни відпрацьованим матеріалом.

Станом на сьогодні ремонтні роботи на ділянці м. Рава-Руська — с. Річки дороги Червоноград — Рава-Руська.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин