Дослідник назвав головну транспортну проблему Львова

13:33 12 Січня 2017

Дослідник назвав головну транспортну проблему Львова

Фото: zbruc.eu

Пропускна здатність транспортних артерій Львова є низькою через різке зростання кількості приватного транспорту, пояснює викладач кафедри містобудування Національного університету «Львівська політехніка» Роман Любицький.

Про це розповів в інтерв’ю кореспонденту Leopolis.news.

За словами дослідника, через зростання рівня автомобілізації нині виникають проблеми, які в західноєвропейських країнах почали вирішувати ще з 1960-х років.

«У нас підвищення рівня автомобілізації почалося тільки після переходу до ринкової економіки, оскільки за Союзу автомобіль було отримати складно, тому і проблем таких просто не існувало. До прикладу, рівень автомобілізації в Польщі становить 580 автомобілів на 1000 мешканців, Німеччина має трішки більший показник. В Україні нині 220 авто припадають на 1000 громадян. Проте ні Польща, ні Німеччина таких проблем з транспортом не мають», – зазначив Роман Любицький.

Через збільшення кількості автівок громадський транспорт стоїть у заторах, тому не може курсувати чітко за графіком.

«Фактично, проблема є загальна: транспорт не їде. Це наштовхує на думку, що, можливо, проблема в перебільшенні використання автомобілів або в неправильній організації руху», – вважає дослідник.

Більше про транспортні проблеми Львова читайте тут.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин