Двох бізнесменів судитимуть за аферу з реконструкцією очисних споруд у Дрогобичі

17:25 8 Квітня 2019

Двох бізнесменів судитимуть за аферу з реконструкцією очисних споруд у Дрогобичі

Фото: zn.ua

За зловживання службовим становищем, внесення неправдивих відомостей до офіційних документів і неналежне виконання службових обов’язків судитимуть двох підприємців зі Львова та Дрогобича.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Як з’ясували правоохоронці, 39-річний директор львівського підприємства вніс неправдиві відомості до акта приймання виконаних будівельних робіт щодо реконструкції вторинних відстійників на каналізаційних очисних спорудах у Дрогобичі, хоча фактично частину цих робіт не було виконано.

«Зловмисник завищив вартість виконаних підрядних робіт, ціна яких, згідно з висновком судово-будівельної експертизи, становить понад 457 тис. грн. Надалі, на підставі вказаних актів, 27.12.2017, комунальне підприємство перераховує ТзОВ гроші, які директор-махінатор кладе собі у кишеню», – зазначають у прокуратурі.

Окрім того, у кримінальному проваджені висунули обвинувачення і 48-річному підприємцю з Дрогобича за підозрою в неналежному виконанні службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки.

«Досудове розслідування встановило, що між вказаною особою та комунальним підприємством Дрогобицької міської ради укладено договір щодо здійснення цією особою технічного нагляду за проведеними підприємством роботами. Проте службовець неналежно виконав покладені на нього обов’язки щодо здійснення технічного нагляду за будівництвом, відповідністю обсягів та якості виконаних робіт технічним умовам та стандартам, що призвело до завищення обсягів виконаних робіт на загальну суму понад 457 тис. грн», – йдеться в повідомленні.

Тепер за вчинене один із фігурантів може потрапити за ґрати на 8 років, а інший – на 5. Вирок правопорушникам виноситиме Сихівський районний суд м. Львова.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин