«Джерело» відсвяткувало своє 25-річчя благодійним концертом (ФОТО)

08:59 8 Квітня 2019

«Джерело» відсвяткувало своє 25-річчя благодійним концертом (ФОТО)

У цьому році Навчально-реабілітаційний центр «Джерело», який опікується дітьми та молоддю з інвалідністю, відзначає своє 25-річчя.

З нагоди цього в місті організували Тиждень Культури прийняття та низку тематичних заходів. А вчора, на свято Благовіщення, в драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбувся благодійний концерт на підтримку дітей та молоді з інвалідністю «Джерело скликає друзів», інформує прес-служба ЛМР.

З нагоди ювілею, вітання і слова вдячності, а також відзнаки від громади міста Львова отримали працівники й вихованці, меценати, волонтери, компанії-спонсори та міжнародні партнери «Джерела».

За благородну та жертовну працю, милосердя і людяність, чуйність до потреб інших та з нагоди 25-річчя Благодійної установи «Навчально-реабілітаційний центр «Джерело», подяки від громади міста Львова отримали:

— Марія Макальондра — соціальний працівник центру «Джерело»

— Марія Райхель — асистент вчителя-реабілітолога центру «Джерело»

— Лаурент Ноуен (Mr. Laurent Nouven) — фонд Генрі Ноуена (Secretary of Henri Nouwen Foundation)

— Герхард Шоєрман — волонтер

— Ірина Снітинська — волонтер, керівник школи риторики та ораторства «АГРУС»

— Чад Зоратл — волонтер.

Дипломом міського голови відзначено:

— Колектив Благодійної установи «Навчально-реабілітаційний центр «Джерело»

— Колектив Канадського фонду «Дітям Чорнобиля» та волонтерської ініціативи «Друзі Джерела» м. Торонто

— Фонд родини Михайла та Петри Зачкевичів, громада міста Бад-Дюркгайм

— Колектив компанії «SoftServe» та Благодійного фонду «Відкриті очі»

— Колектив мережі магазинів «Кошик»

— Колектив Товариства «Акцент» торгової марки «М’яско».

«Насамперед хочу звернутися до наших засновників, які свого часу не побоялися, і змогли створити неймовірно-фантастичне „Джерело“, яке нас усіх радує. Хочу подякувати усім, то підтримує та допомагає, усій „джерельній“ родині, яка кожного дня наповнює „Джерело“ життям, любов’ю та добротою. Багато людей є разом з нами, і це насправді наповнює нас, надихає і допомагає рухатись вперед і творити такі необхідні в суспільстві зміни», — зазначила у вітальному слові директорка центру «Джерело» Зореслава Люльчак.

Під час концерту молодь з неповносправністю вийшла на одну сцену разом із відомими українськими зірками. До проекту долучились та вкотре підтримали «Джерело» й львівські виконавці. Зокрема, під час концерту гості мали змогу послухати виступи таких гуртів, як «Леонвочі», «Джалапіта» і Соломія Чубай, «Дикобрази», та хору «Дударик». Також усі охочі могли сфотографуватись — під час антракту діяла фотозона.

Центр «Джерело» як благодійна установа почав свою діяльність 25 років тому, і уже 10 років послуги Центру надаються за фінансової підтримки Львівської міської ради через створення Комунальної реабілітаційної установи.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин