Дзідзьо і Полякова спростували анонс Зеленського про їх виступ на «Олімпійському» перед дебатами

20:37 17 Квітня 2019

Дзідзьо і Полякова спростували анонс Зеленського про їх виступ на «Олімпійському» перед дебатами

Український гурт DZIDZIO не братиме участі у концерті на НСК Олімпійський перед дебатами кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського.

Про це інформує «Укрінформ» із посиланням на піар-менеджера DZIDZIO Лілію Слюсар.

«19 квітня відбудеться Національна кінопремія Золота Дзиґа, в якій наш фільм DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ представлений у трьох номінаціях. Окрім того, Михайло Хома обраний Кіноакадемією для оголошення переможця у номінації Найкраща музика. Дзідзьо (Михайло Хома) буде присутній на кінопремії і здійснювати виступ на жодній зі сцен на НСК Олімпійський 19 квітня не буде», – зазначила Слюсар.

Крім того, генеральний продюсер агенції Secret Service Entertainment Agency, продюсер співачки Олі Полякової Михайло Ясинський також спростував інформацію щодо можливої участі артистки у концертній програмі перед дебатами.

Нагадаємо, спостерігачі Громадянської мережі «ОПОРА» заявили, що представники кандидата в президенти Володимира Зеленського організують безкоштовну поїздку до Києва на концерт, який відбудеться на Олімпійському перед дебатами.

У Facebook-групі Команда Зеленського. Голованівський край опублікували анонс видачі безкоштовних квитків на концерт «популярних зірок української естради» і записи на безкоштовну поїздку до Києва. В анонсі було зазначено, що на концерті будуть виступати Ольга Полякова та Дзідзьо.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин