Експерт Atlantic Council: Єдиний шанс для Порошенка – нокаутувати Зеленського на дебатах

12:26 17 Квітня 2019

Експерт Atlantic Council: Єдиний шанс для Порошенка – нокаутувати Зеленського на дебатах

Експерт Atlantic Council Брайан Меффорд не вважає, що дебати стануть панацеєю для Президента України Петра Порошенка.

Про це він пише у своїй статті «Три прогнози для президентських виборів в Україні».

Експерт нагадує, що Зеленський – професійний актор і комік, який змушує людей сміятися. Тому єдиним шансом для чинного Президента є повний розгром опонента під час дебатів.

«Лише нокаут, виграш по очках буде поразкою для Порошенка», – стверджує Меффорд.

За його словами, українці знали, що в першому турі нічого не вирішувалося, тому мали можливість проголосувати за свою совість, а також надіслати послання до політичного істеблішменту. «Цього разу виборці можуть бути більш обережними», – стверджує експерт.

Він переконаний, що в другому турі українці почнуть думати і голосувати відповідно до своїх особистих інтересів і цінностей. Проте, на переконання Брайана Меффорда, у часи процвітання громадськість шукає кандидатів з досягненнями, а в часи змін вони просто хочуть нових облич. І це працюватиме на користь Зеленського.

Також експерт з пересторогою ставиться до результатів соцопитувань, оскільки більша їхня частка є інструментом впливу на громадську думку, а не реальною соціологією.

Нагадаємо, що американський експерт Брайан Меффорд передбачив, що у другий тур виборів пройдуть Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин