Ентузіасти, які популяризують туристичні принади України, збирають гроші на відеотехніку

12:22 16 Квітня 2019

Ентузіасти, які популяризують туристичні принади України, збирають гроші на відеотехніку

Учасники проекту Blog 360, які подорожують цікавими місцями України та знімають про це відеоролики для мандрівників, просять усіх охочих допомогти їм придбати відеотехніку.

Збір коштів відбувається на краудфандинговій платформі «Велика ідея».

«Ми команда однодумців, яка їздить країною та знімає відео, показуючи українські міста: як добратися, куди піти, що скуштувати, розваги, дозвілля, історичні пам’ятки, нові невідомі локації, цікавих людей. В об’єктив проекту потрапляє усе найцікавіше регіону і те, що справді робить місто особливим. Команда Blog 360 подолала вже тисячі кілометрів і її youtube-канал став одним з найпопулярніших україномовних трепел-платформ країни», – йдеться в повідомленні.

Як зазначають ентузіасти, вони мають на меті показати людям, що Україна прекрасна та дивовижна. За три роки існування проекту вони відвідали понад 15 місць (Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Яремче, Ворохта, Криворівня, Чернівці, Мукачево, Ужгород, Шацькі озера, Славське, Волосянку, замки Львівщини, Трускавець, Рівне, Дрогобич, Кам`янець-Подільський) і з кожної подорожі випустили 20-хвилинні відеоісторії, в них розповідають як доїхати, на що подивитися, де краще поїсти та зупинитися на ніч.

«Як і у всіх починаннях ми зіштовхнулися з проблемою матеріального забезпечення. Нам необхідна нова техніка, а саме камера BlackMagic та інший технічне обладнання (оптика, штативи, мікрофони). Весь цей час ми підтримували проект власними силами, проте тепер ви маєте можливість його підтримати і впливати на його подальше майбутнє», – пишуть учасники проекту Blog 360.

Фото: biggggidea.com

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин