Фейковий союз Садового та Гриценка

17:20 19 Березня 2019

Фейковий союз Садового та Гриценка

Андрій Садовий узагалі в курсі, що він більше не кандидат у Президенти України? Бо, судячи з його діяльності, видається, що ні.

Він колесить країною, проводить зустрічі, агітацію, продовжує постити на «Фейсбуці» відео про свого песика, витративши на рекламу вже 10 мільйонів доларів.

Жодного слова на підтримку Анатолія Гриценка. Жодного публічного виступу чи посту. Навпаки, в ефірі луцького радіо мер Львова  заявив, що голосуватиме за людину, яка не краде. Що, погодьтесь, здається майже зрадою партнера на тлі нестихаючого скандалу та продовження роботи депутатської ТСК з розслідування можливої причетності колишнього міністра оборони до розкрадання в оборонній сфері.

За інформацією наших джерел, партійці «Самопомочі» на місцях досі не отримали якогось розпорядження і не почали перебудовувати роботу на користь єдиного «чесного» кандидата.

Як зазначають експерти, Андрій Садовий зробив доволі вдалий тактичний хід. Зрозумівши, що неминуча розгромна поразка на президентських  виборах ставить під загрозу і так невеликі шанси власної партії подолати прохідний бар’єр до парламенту, він вирішив використати Гриценка. Продовживши при цьому агітацію – тепер уже з прицілом на вибори до Верховної Ради. А угода з одного пункту між двома політиками не передбачає ні підтримки партією єдиного кандидата, ні взагалі включення людей Гриценка до майбутніх партійних списків.

Є й інша думка. За словами блогера Олени Підгірної, в кабінетах НАБУ проти Андрія Садового готували кримінальне провадження за розтрату майна, зловживання владою та службове підроблення. Саме тиск цієї «правоохоронної» структури міг змусити мера Львова зняти свою кандидатуру з перегонів. І лідер «Автомайдану» Олексій Гриценко, син свого батька та колишній голова ради громадського контролю НАБУ, тут нібито зовсім ні до чого.

Скажете, що все це конспірологічно, але поведінка обох «чесних» політиків після трьох тижнів з дня об’єднання більше схожа на вимушений «шлюб» абсолютно чужих людей. Тому перспективи цього «міцного» союзу видаються дуже примарними.

Маркіян ВОЙТОВИЧ, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин