Фермери з Донеччини та Київщини перейматимуть досвід у львівських колег

14:42 18 Січня 2017

Фермери з Донеччини та Київщини перейматимуть досвід у львівських колег

Фото: pogliad.ua

Упродовж двох днів, 16 та 17 січня, на Львівщині перебували делегації з Донецької та Київської областей. Фермерів, керівників кооперативних об’єднань, сільських голів із Донеччини та Київщини ознайомили із  результатами діяльності в аграрному секторі регіону.  

Також вони побували на підприємствах та в сільськогосподарських кооперативах Львівщини, передає прес-служба Львівської ОДА.

Як повідомила  директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз, гості побачили сімейні ферми «Покрова» Бродівського району, елеваторний комплекс «Колос Агро» та тепличне господарство, котрому немає аналогу на Заході України ТзОВ «Галіція Грінері» Буського району. Також вони відвідали сучасну лабораторію молока Львівської аграрної дорадчої служби та Львівську державну регіональну лабораторію ветеринарної медицини, оптовий ринок сільськогосподарської продукції «Шувар». Родзинкою другого дня  були відвідини ферми «Шеврет» Вілема Бернара у Мостиському районі.

«Побачене – вражає, викликає повагу до людей, що реалізували не лише бізнес-ідею, а й свою мрію, – розповіла начальник  управління прогнозування розвитку АПК департаменту агропромислового розвитку Донецької облдержадміністрації Наталії Бондаренко. – У всіх є знання та навики, які слід перейняти і використовувати підприємцям, що хочуть досягти успіху. Наше завдання  – донести до сільських мешканців Донецької області всю отриману на Львівщині інформацію».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин