ФК «Львів» має нового головного тренера

09:52 17 Квітня 2019

ФК «Львів» має нового головного тренера

Фото: pfclviv.com

У вівторок, 16 квітня, новим головним тренером ПФК «Львів» став Богдан Блавацький.

Про це повідомляють на сайті футбольного клубу.

55-річний спеціаліст підписав угоду з «синьо-золотими левами» до кінця сезону 2018/2019 років, її буде подовжено ще на рік у разі виконання командою завдання на сезон.

«Потрібно якнайскоріше забути останні поразки, залишити їх у минулому. Ціль життя – якщо переставити ці два слова, то вийде «Жити з ціллю». Донедавна ви мали ціль – потрапити у шістку найкращих команд УПЛ. Ви її виконали. Зараз ми усі разом маємо працювати над наступною ціллю – виходу в єврокубки. Впевнений, що нам це під силу. Моя філософія є дуже простою: «Наша команда заб’є, скільки схоче, а наш суперник – скільки зможе», – заявив фахівець.

До тренерського штабу Блавацького також увійшли Юрій Панфілов, Віталій Шпанюк і Тарас Гребенюк, які до цього моменту працювали з командою.

Нагадаємо, 18 квітня «Львів» проведе товариську зустріч із луцькою «Волинню».

Як відомо, 8 квітня Юрій Бакалов залишив посаду головного тренера професійного футбольного клубу «Львів». Угоду розірвали достроково за згодою сторін.

Довідково

Богдан Блавацький має за плечима 21 рік активної тренерської роботи. Тренерська кар’єра уродженця Львівщини бере відлік з 1994 року, коли Блавацький, працюючи в ФК «Гарай» (Жовква), відкрив українському футболу таких відомих постатей, як Юрія Беньо, Володимира Єзерського та Віталія Постранського.

На рахунку Блавацького – 22 гри у Вищій лізі чемпіонату України у ролі головного тренера івано-франківського «Прикарпаття». Саме під його керівництвом прикарпатський клуб посів дев’яте місце в елітному футбольному дивізіоні, що стало найкращим показником клубу в історії.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин