Франція дасть гроші на проект рекультивації Грибовицького сміттєзвалища

15:09 3 Березня 2017

Франція дасть гроші на проект рекультивації Грибовицького сміттєзвалища

Фото: соціальні мережі

Французький уряд ухвалив рішення про надання гранту у розмірі 650 тисяч євро на повний пакет проектної документації щодо закриття та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Про це розповів міський голова Львова Андрій Садовий у своєму щотижневому відеозверненні.

Андрій Садовий зазначив,  відповідно до умов гранту всі роботи виконає французька компанія Еджіс, яка має досвід розробки проекту рекультивації та нагляду за роботами на одному з найбільших в Європі сміттєвих полігонів у Марселі.

«Маючи таку підтримку в цьому питанні від європейських держав, я вкотре змушений наголосили про те, що з боку української влади ми маємо протилежну ситуацію. Я сьогодні назву лише два факти: по-перше, ми і досі не маємо фінального погодження з боку Мінрегіонбуду щодо затвердження угоди з Європейським інвестиційним банком. Ця угода дозволила б нам негайно почати роботи з будівництва нового комплексу. Жодних інших причин для такого саботажу, як свідоме перешкоджання реалізації проекту, я на сьогодні не бачу», – сказав мер Львова.

«По-друге, ми уже фіксуємо відновлення практики блокування вивезення сміття зі Львова. На сьогодні 18 машин, які везли ТПВ зі Львова на інші полігони, були затримані та заарештовані. Не брались до уваги ні офіційні угоди з полігонами, ні всі необхідні документи на перевезення», – додав він.

Нагадаємо, уряд погодив кредит на 75 млн євро на сміттєві проблеми Львова ще у вересні минулого року.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин