ФСБ призначила психіатричну експертизу полоненим морякам

19:58 21 Березня 2019

ФСБ призначила психіатричну експертизу полоненим морякам

Фото: htomadske.ua

Слідче управління ФСБ Росії призначило проведення комісійної комплексної амбулаторної психолого-психіатричної судової експертизи щодо всіх 24 військовополонених українських моряків.

Про це 21 березня повідомив адвокат Микола Полозов, пише «Українська правда».

Зокрема, в четвер відбулися слідчі дії щодо військовополоненого українського моряка Михайла Власюка.

Власюка ознайомили з постановою про призначення експертизи.

Адвокат стверджує, що станом на 21 березня, подібна експертиза призначена по відношенню до всіх 24 військовополонених українських моряків.

Полозов повідомив, що проведення експертиз має розпочатися наступного тижня в ФДБУ «Національний медичний дослідний центр психіатрії і наркології імені В.П.Сербського» МОЗ Росії.

«Проведення даної експертизи щодо військовополонених українських моряків є незаконним, порушує норми міжнародного гуманітарного права, в тому числі III Женевської конвенції 1949 року, і є ставленням, що принижує гідність і честь військовополонених», – написав Полозов позицію захисту українських моряків.

Як повідомляли, в районі Керченської протоки в Чорному морі прикордонні катери ФСБ РФ відкрили вогонь на ураження по корабельній групі ВМС України. В результаті, за даними ВМС, росіянами було захоплено три кораблі й поранено 6 українських військовослужбовців.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин